Urząd Miejski w Opocznie

Gmina Opoczno zaprasza do składania ofert na: Wykonanie dokumentacji technicznej modernizacji sieci komputerowej w Urzędzie Miejskim w Opocznie w ramach projektu „PLATFORMA OPEN OPOCZNO – SAMOOBSŁUGOWY PORTAL MIESZKAŃCA”.

Załączniki do pobrania

  • pdf prot_wybor.pdf [3 MB] - Protokół z wyboru ofertenta w postępowaniu na Wykonanie dokumentacji technicznej modernizacji sieci komputerowej w Urzędzie Miejskim w Opocznie w ramach projektu „PLATFORMA OPEN OPOCZNO – SAMOOBSŁUGOWY PORTAL MIESZKAŃCA”.
  • pdf prot_otw_projekt.pdf [2 MB] - Protokół z otwarcia ofert w postępowaniu na Wykonanie dokumentacji technicznej modernizacji sieci komputerowej w Urzędzie Miejskim w Opocznie w ramach projektu „PLATFORMA OPEN OPOCZNO – SAMOOBSŁUGOWY PORTAL MIESZKAŃCA”.
  • pdf pytania_odp3.pdf [2 MB] - Trzecie pytanie i odpowiedź na zapytania oferentów w postępowaniu na Wykonanie dokumentacji technicznej modernizacji sieci komputerowej w Urzędzie Miejskim w Opocznie w ramach projektu „PLATFORMA OPEN OPOCZNO – SAMOOBSŁUGOWY PORTAL MIESZKAŃCA”.
  • pdf pytania_odp2.pdf [1 MB] - Drugie pytanie i odpowiedź na zapytania oferentów w postępowaniu na Wykonanie dokumentacji technicznej modernizacji sieci komputerowej w Urzędzie Miejskim w Opocznie w ramach projektu „PLATFORMA OPEN OPOCZNO – SAMOOBSŁUGOWY PORTAL MIESZKAŃCA”.
  • pdf pytania_odp.pdf [500 KB] - Pierwsze pytanie i odpowiedź na zapytania oferentów w postępowaniu na Wykonanie dokumentacji technicznej modernizacji sieci komputerowej w Urzędzie Miejskim w Opocznie w ramach projektu „PLATFORMA OPEN OPOCZNO – SAMOOBSŁUGOWY PORTAL MIESZKAŃCA”.
  • pdf zaproszenie.pdf [2 MB] - Gmina Opoczno zaprasza do składania ofertna:Wykonanie dokumentacji technicznej modernizacji sieci komputerowej w Urzędzie Miejskim w Opocznie w ramach projektu „PLATFORMA OPEN OPOCZNO – SAMOOBSŁUGOWY PORTAL MIESZKAŃCA”.
  • pdf projekt umowy.pdf [1 MB] - Załącznik nr 1 - projekt umowy
  • pdf formularz_ofertowy.pdf [2 MB] - Załącznik nr 2 - Formularz ofertowy
  • msword formularz ofertowy.doc [100 KB] - Załącznik nr 2 - Formularz ofertowy (wersja edytowalna)
  • pdf mapa_urzad.pdf [7 MB] - Załącznik nr 3 - Mapa poglądowa

Data wytworzenia: 2017-01-02 15:39 Autor: Badura Dariusz Data publikacji: 2017-01-02 15:39 Osoba udostępniająca na stronie: Badura Dariusz Data ostatniej modyfikacji: 2017-01-23 Osoba modyfikująca: Badura Dariusz
Podmiot udostępniający informacje: Urząd Miejski w Opocznie Data stworzenia : 2016-03-03 14:46 Autor : Badura Dariusz Data publikacji : 2016-03-03 14:46 Osoba udostępniająca na stronie : Badura Dariusz Data ostatniej modyfikacji : 2017-01-16 08:35 Osoba modyfikująca : Badura Dariusz